6 IN 1 Gesellschaftsspiele für die ganze Familie Spieltisch Snooker Golf Spiel

Kategoria:

Stół do gry z wymiennymi planszami 6 w 1

Przedstawiamy rewelacyjny zestaw do pasjonującej zabawy, skrywający w sobie aż 6 różnych gier. Komplet składa się z bardzo praktycznego stolika, a także dużej liczby akcesoriów dopasowanych do każdej zabawy. Uważamy, że ta wielofunkcyjna zabawka nie tylko zainteresuje dziecko, pozwalając mu na długą i różnorodną zabawę, ale i pozytywnie wpłynie na jego rozwój.
Warto zdecydować się na stolik z grami 6 w 1, ponieważ kryje w sobie najpopularniejsze gry dla całej rodziny. Stół może zostać umieszczony zarówno w domu, jak i świetlicy — wszędzie będzie gwarantował długą i świetną zabawę.

Zestaw składa się z elementów do gry w:

piłkarzyki:

2 pionki, piłka, 2 bramki,

bilard:

2 kije, 15 bil,

koszykówkę:

piłka, wyrzutnia, kosz,

hokeja:

2 kije, krążek,

kręgle:

10 kręgli, kula do zbijania,

golfa:

kij golfowy, piłeczka, podstawka pod piłkę, dołek.

Ta wielofunkcyjna gra jest doskonałym pomysłem na spędzenie wspólnego czasu z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi, ponieważ nieważne, w jakim wieku są gracze, każdy z nich z pewnością znajdzie coś, co skradnie jego serce. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5. roku życia. Wykonany jest z atestowanego, bezpiecznego tworzywa, dzięki czemu posiada certyfikat CE. Stolik przyniesie największą frajdę, jeśli w grę będą grać maksymalnie dwie osoby równocześnie. 

Wymiary głównych elementów zabawki:
– podstawa: 43 cm x 24,5 cm x 12 cm,
– nóżki: 10 cm.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.