Flohspiel Springende Frösche Jumping Frogs 9 Frösche Set

Kategoria:

Gra Skaczące żabki

Skaczące żabki to nowa wersja znanej wszystkim gry pchełki. Wymaga ona od zawodników zręczności, sprytu i zaangażowania, dając w zamian mnóstwo frajdy! Jest to rewelacyjny sposób na spędzenie wolnego popołudnia w rodzinnym gronie, gwarantujący dużo radości i śmiechu.

Na czym polega gra Skaczące żabki? Zadaniem każdego gracza jest pomóc żabce dotrzeć na liść. Osoba, która jako pierwsza umieści trzy żabki na liściach, wygrywa. Jednak nie miejcie złudzeń, gra wcale nie jest taka prosta — należy pamiętać o krokodylu, który nieustannie czyha na spadające żaby.

Gra Skaczące żabki składa się z:
– 9 żabek w trzech kolorach,
– 3 liści,
– podstawki w formie jeziora.

Skaczące żabki to nie tylko pchełki, rozgrywki można przeprowadzać na wiele różnych sposobów:
– umieśćcie wybraną książkę na podłodze lub na biurku, a następnie naciskajcie na żabkę i sprawdźcie, czyja przeskoczyła przeszkodę,
– narysujcie linię, za którą ustawicie wszystkie żaby — która wykona najdłuższy skok?
– narysujcie duży okrąg, a żabki umieśćcie w różnej odległości od niego — ta, która jako pierwsza wskoczy do okręgu, wygrywa rozgrywkę.

Gra Skaczące żabki przyniesie dużo radości zarówno najmłodszym członkom rodziny, jak i ich opiekunom. Będzie także fantastyczną rozrywką dla rodzeństwa i rówieśników. Montaż podstawki i liści jest bardzo prosty — instrukcja umieszczona na opakowaniu w kilku prostych krokach przedstawia montaż wszystkich elementów. Wesoła gra przeznaczona jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia.

Wymiary elementów gry:
– podstawka: 18 cm x 2 cm,
– żabka: 6 cm,
– największy liść: ok. 13 cm.

Wymiary opakowania:
– 24 cm x 19 cm.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.