Kinder Piano Keyboard MQ 6102 Klavier Musikinstrument 61 Tasten 6 Lieder Musik

Kategoria:

Keyboard MQ-6102 z mikrofonem

Instrumenty muzyczne to przedmioty, które rozwijają pasję muzyczną i artystyczną duszę u dzieci, pozytywnie wpływając także na ich koncentrację, cierpliwość i koordynację ruchową. Prezentowany keyboard w niesamowicie przyjemny sposób ukształtuje i poprawi w dziecku umiejętności muzyczne, poczucie rytmu i zmysł słuchu. Dzieci już od pierwszych miesięcy życia zwracają uwagę na wszelkie dźwięki, ponadto przyswajają je w szybkim tempie, pobudzając tym swe kreatywne myślenie.

W zestawie muzycznym znajduje się:
– keyboard,
mikrofon,
– instrukcja obsługi.

Ten wielofunkcyjny zestaw składa się z keyboardu i mikrofonu, a także dużej ilości dodatkowych, fenomenalnych funkcji — nagrywania stworzonych przez siebie sekwencji dźwiękowych, odsłuchiwania ich, czy dogrywania oryginalnych elementów do piosenek demo. Keyboard ten został zaprojektowany z myślą o młodych muzykach, dzięki czemu ma lekką, prostą konstrukcję pozbawioną ostrych zakończeń, a także miękki skok klawiszy. Zabawka nie posiada elementów ozdobnych, co pomaga dziecku skupić się i skoncentrować. Co ciekawe, keyboard ten jako jeden z nielicznych umożliwia monitorowanie tempa, rytmu i głośności.

Co ukrywa się pod licznymi guzikami i przyciskami keyboardu?

– 61 klawiszy,
– 6 piosenek DEMO,
– 16 różnych tonacji — między innymi bas, saksofon, banjo, dzwonki, flet,
– 10 różnych rytmów — na przykład funk, ballady, cha-cha, polka,
– 2 tryby nauki,
– efekty dźwiękowe,
– nagrywanie i odtwarzanie,
– przyciski regulacji głośności oraz tempa.

Keyboard posiada dwa wejścia w tylnej części jego konstrukcji — na mikrofon i zasilacz DC: 6 V. Zasilany jest 4 sztukami baterii AA 1,5 V, które nie są dołączone do zestawu. Instrument dla malucha powyżej 3. roku życia posiada certyfikat CE, zasilany jest dodatkowo przez sieć. Zapakowany jest w łatwe do transportu pudełko z witrynką i rączką, dlatego produkt łatwo przewozić. Jego uniwersalny, klasyczny kolor i kształt sprawiają, że z pewnością posłuży dziecku przez długi czas.

Wymiary organów:

– 54 cm x 17 cm.

Wymiary opakowania:

– 54 cm x 17 cm x 5,5 cm.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.