Magnettafel Zeichentafel Zaubertafel Maltafel Tafel mit 4 Stempeln Set

Kategoria:

Kolorowa tablica magnetyczna z pieczątkami

Znikopis jest genialną zabawką, którą znają prawdopodobnie wszyscy rodzice i dziadkowie. Tablica magnetyczna posiada bardzo prostą konstrukcję, jednak jej zastosowań jest wiele — służy do pisania i rysowania obrazków, których liczba nie jest ograniczona. Ponadto jest rewelacyjną formą zabawy połączonej z funkcją rozwijającą umiejętności manualne i plastyczne dziecka.

W zestawie znajduje się tablica magnetyczna, specjalny rysik oraz 4 pieczątki — króliczek, kotek, piesek i kaczuszka.

Prezentowana tablica magnetyczna wyposażona jest w duży, innowacyjny ekran, umożliwiający tworzenie niesamowicie oryginalnych, a przede wszystkim wielokolorowych obrazków. W jaki sposób działa ten magiczny znikopis? To bardzo prosta zabawka edukacyjna. Pod powierzchnią ekranu umieszczone są opiłki żelaza, które w trakcie rysowania dołączonym do zestawu rysikiem układają się w stworzony przez dziecko wzór. Obrazki można urozmaicić pieczątkami z główkami zwierzątek, które sprawią, że nawet najprostszy obrazek nabierze zupełnie innego wymiaru.

By stworzyć nowy obrazek, wystarczy tylko delikatnie przesunąć suwak umieszczony w bocznej części zabawki. Warto przestrzegać zasady i korzystać ze znikopisu tylko za pomocą dołączonego do zestawu magnetycznego rysika. Pod żadnym względem nie wolno używać na ekranie klasycznych długopisów, pisaków bądź piór atramentowych.

Zabawka wykonana jest z bezpiecznego dla dziecka, atestowanego materiału w pięknym, żywym kolorze. Posiada uchwyt ułatwiający przenoszenie zabawki, a także magiczny rysik przyczepiony do zabawki. Opływowy kształt tablicy sprawia, że korzystanie z niej jest bardzo przyjemne i wygodne. Zabawka posiada certyfikat CE, przeznaczona jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia.

Wymiary zabawki:
– znikopis: 31 cm x 30 cm,
– powierzchnia do rysowania: 23 cm x 16 cm.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.